Instalacje fotowoltaiczne

Fotowoltaika dla Twojego domu

Czy wiesz, że decyzja o montażu instalacji fotowoltaicznej korzystnie wpłynie na Twój budżet? Dobrze dobrane rozwiązanie może zredukować rachunku za prąd nawet o 90%.

Fotowoltaika dla Twojego biznesu

Dzięki wdrożonej w życie, w 2016 roku, ustawie o OZE, pojawiły się przepisy wspierające i zarazem sprzyjające rozwojowi branży fotowoltaicznej. Od tamtej pory wszelkie instalacje nieprzekraczające 50 kW można instalować bez pozwoleń i zgód administracyjnych.

Mniejsze rachunki za prąd

Urządzenia domowe bądź firmowe w pierwszej kolejności będą pobierać energią elektryczną wytworzoną w Twojej instalacji fotowoltaicznej. Dzięki temu znacznie zredukujesz opłaty za prąd.

Dofinansowanie

Na zakup fotowoltaiki możesz uzyskać dofinansowanie z programu Mój Prąd oraz Czyste Powietrze. Dodatkowym dofinansowaniem do fotowoltaiki często są też programy lokalne

Ochrona środowiska

Fotowoltaika nie wykazuje żadnego negatywnego oddziaływania na faunę i florę. Fotowoltaika to technologia bezemisyjna – jej eksploatacja nie powoduje emisji dwutlenku węgla i innych szkodliwych dla zdrowia substancji.

Niezależność od podwyżek cen energii

Fotowoltaika oznacza także większą swobodę i niezależność energetyczną. Optymalny dobór fotowoltaiki ochroni Cię (lub Twoją firmę) przed potencjalnymi podwyżkami cen energii elektrycznej.

Podniesienie wartości nieruchomości

Fotowoltaika podnosi wartość danej nieruchomości oraz zwiększa jej konkurencyjność na rynku wtórnym. Obecnie produkowane komponenty do fotowoltaiki są tak estetyczne, że stanowią nawet ozdobę budynku i stają się jego integralną częścią.

Rodzaje instalacji

Instalacje On-Grid

Jest to instalacje fotowoltaiczna przyłączona do sieci elektroenergetycznej

Instalacje Off-Grid

Jest to instalacje nie wymagająca podłączenia do sieci elektroenergetycznej

Zapytaj o ofertę w formularzu kontaktowym lub zadzwoń do nas

502 964 788


Scroll to Top