Dlaczego warto wybrać nasze instalacje fotowoltaiczne?


Wielu klientów wybrało nasze instalacje fotowolticzne, ze względu na ich jakość i estetykę wykonania. Dla nas ważne jest aby klient był zadowolony z każdej usługi. I nie ważne czy to instalacja fotowoltaiczna On-Grid czy Off-Grid.


Czym różnią się instalacje On-Grid i Off-Grid?


Już śpieszymy z wytłumaczeniem.
– On-Grid to instalacje przyłączone do sieci energetycznej. Na czym polega? Polega na tym, że nadwyżka energii elektrycznej wyprodukowanej przez panele fotowoltaiczne jest odprowadzana do sieci i sprzedawana operatorowi. W zamian, można skorzystać z tzw. opustów, czyli możliwości pobierania energii z sieci w niższej cenie lub bezpłatnie, w zależności od systemu rozliczeń. Instalacja On-Grid pozwala więc na obniżenie rachunków za prąd i uzyskanie dodatkowych dochodów. Jest to najczęściej wybierane rozwiązanie przez prosumenów, czyli osoby, które zarówno produkują, jak i zużywają energię.


– Off-Grid to instalacje nie wymagające podłączenia do sieci energetycznej. Na czym polega? Polega na tym, że cała wytworzona energia elektryczna jest magazynowana w akumulatorach lub bezpośrednio wykorzystywana na potrzeby domu. Instalacja Off-Grid zapewnia całkowitą niezależność energetyczną i brak obaw o dostawy prądu. Jest to idealne rozwiązanie dla miejsc odizolowanych, gdzie nie ma dostępu do sieci, np. domków letniskowych, kempingów, oświetlenia ulicznego czy systemów monitoringu.


Jak możemy ci pomóc w realizacji twojego projektu?


Nasi specjaliści pomagają w załatwianiu papierkowej roboty tak nasz klient nie biegał spanikowany jak to uruchomić, wszystko tłumaczymy i pozostajemy w stałym kontakcie z zleceniodawcą. Niezależnie od tego, czy wybierzesz instalację On-Grid czy Off-Grid, możesz liczyć na naszą fachową pomoc i doradztwo. Zajmujemy się nie tylko montażem i serwisem instalacji, ale także przygotowaniem projektu, uzyskaniem niezbędnych pozwoleń, zgłoszeń i umów, a także pomocą w uzyskaniu dotacji. Naszym celem jest zapewnienie ci maksymalnego komfortu i satysfakcji z korzystania z energii słonecznej.

Zapisz się do naszego Newsletter’a i otrzymuj powiadomienia o naszych nowościach w ofercie

Scroll to Top